Новини

13 Липень 2015

У “Крил” починається свій політ….

||
0 Коментар
|

6 років перерви, десятки заграних концертів, сотні молитов, мільйон ідей і нарешті – довгоочікуваний альбом в ЕФІРІ. “Крила” – гурт Кана презентує.

альбом КРИЛА

альбом КРИЛА

 Варто, мабуть, починати з бездонних подяк всім тим добрим людям, котрі фінансово і молитовно долучились до цього творіння – але почнемо з подяки Богові – якби Його не було в нас – то не було б і нас!
Це неймовірне відчуття причетності до творіння вічного, того, що залишиться між людьми навіть тоді, коли тебе не стане…. Це частинка Божої натури в нас – бути творцями чогось доброго. Альбом увібрав всю творчість протягом довгих 6-ти років, тому пісні відрізнятимуться між собою композиційним і аранжувальницьким підходом – від ще зовсім юних ідей, до зрілого їх втілення. Але така підбірка дуже добре відображає вже сформований стиль Кани – там є все, там є агато експерементів і забав.
Більшість аранжувань пісень належить Олексію Каплунському, не без втручання інших музикантів. Слова і більшість пісень належать Христині. Запис відбувався на студії Custom34 в Ґданську. Добрі хлопці з надзвичайно професійним підходом. Взагалі, говорити про студію в двох словах немає сенсу – це окрема історія – одне із чудес, якими супроводжувалось народження цього проекту. (Обіцяємо зробити відео-розповідь на цю тему)

Тому дякуємо всім всім жертводавцям, що не пошкодували коштів і повірили в нас – не будемо Вас перелічувати – але ми про Вас памятаємо, завжди молимося в своєму авто і хай Бог вам в стократ поверне!

студія звукозапису Custom34 Studio (Pl)
саунд продюсер – Marcin Pospieszalski & Lidia Pospieszalska
асистенти зведення – Олексій Каплунський, Едуард Земляной
мікс – Piotr Łukaszewski
мастерінг – Jacek Miłaszewski
Дизайн – Юрій Дубровський
Фото – Сергій Мосевич

 

|

Залишити коментар

one × 4 =

05 ja Tyhenko // Крила
 1. 05 ja Tyhenko // Крила
 2. 07 Lubov Sylnisha Smerti // Крила
 3. 10 Zvilnyv Mene // Крила
 4. 09 Lubov Ne Mae Mez // Крила
 5. 06 Bez Tebe // Крила
 6. 01 Zminusia // Крила
 7. 08 Kolyskova // Крила
 8. 11 Kryla // Крила
 9. 12 Vesilna // Крила
 10. 02 Ne Zalysh Mene // Крила
 11. 04 U Tvoih Doloniah // Крила
 12. 03 Viddam // Крила